Profil na FB

Rowery dziecięce - ranking najlepszych modeli lipiec 2024 *

Aktualizacja:

Ranking popularności producentów urządzeń

Zestawienie tabelaryczne producentów w TOP
PozycjaProducentIlość urządzeńUdział procentowy

*Uwaga: powyższe zestawienia tworzone są w oparciu o popularność produktów w porównywarkach cen (większa popularność, wyższa pozycja).

Opinie o produktach

0[0]
#Marysia 22 dni temu
Dzieciom to polecam kupować rowerki z drugiej ręki, bo tak szybko wyrastają z nich, zwłaszcza te kilkuletnie, że naprawdę szkoda pieniędzy. Dziecko pojeździ 2 - 3 lata i trzeba kupić kolejny, dlatego warto rozważyć właśnie kupowanie już używanych, bo większość jest dostępna naprawdę w dobrym, a nawet bardzo dobrym, stanie.
Odpowiedz
+1[1]
#Grażynka 1 rok temu
Dzień dobry Państwu Szybkimi krokami zbliża się wiosna, a ja chciałabym zrobić właśnie w tym czasie prezent mojej wnuczce i kupić jej rowerek. Nie chcę się nikogo doradzać w rodzinie, bo ma to być tajemnica, dlatego pomyślałam, że może tutaj napiszę i ktoś mi podpowie. Wnuczka ma 4 lata. Nigdy nie jeździła na niczym, tzn. musi się od podstaw uczyć jeździć rowerem, czyli pewnie potrzeba też dodatkowych kółek, bo wiadomo, że takie dziecko od razu nie złapie równowagi. Do tego oczywiście dzwonek, błotniki, może też być mały bagażnik z tyłu, stopka do opierania i tak ogólnie, żeby całość była dobrze zrobiona i wszystko żeby było przyjemne dla oka. Rozważam też czy nie kupić zamiast tego rowerka hulajnogę, albo rowerek biegowy. Co o tym myślicie? Chcę zapłacić do 1000 zł, ale to tak strzelam z ceną, bo nie orientuję się, więc jak będzie można kupić za 500 zł to jeszcze lepiej.
Odpowiedz
+1[1]
#Agnieszka88 1 rok temu
Rowerek biegowy odradzam w tym wieku, bo 4 latka to na tyle dużo, że dziecko szybko powinno załapać jazdę rowerem. Biegowy należy traktować przejściowo, żeby dziecko uczyło się łapać równowagę i ja swoim dzieciom kupiłam, ale to sadzał jak nawet 3 lat nie skończyły. W tym wieku to będzie strata pieniędzy. Co do hulajnogi, to nie można tego traktować jako substytut rowerka, bo to dwie zupełnie różne rzeczy. Co do modelu to ciężko coś polecić, bo jest ich naprawdę bardzo dużo, a każdemu podoba się coś innego, więc musisz po prostu sama poprzeglądać i wybrać ten, który najbardziej przypada Ci do gustu, a jeszcze dodam, że w cenie około 1 000 zł to raczej coś dobrego kupisz
Odpowiedz

Dodaj opinię do rankingu


Informujemy, iż wprowadzone przez Ciebie dane osobowe w powyższym formularzu komentarza będą wykorzystywane tylko w celu publikacji Twojej wypowiedzi na niniejszej stronie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pokaż tylko...