Szukaj

Monitory 37 calowe - ranking wrzesień 2023 *

Aktualizacja:

Ranking popularności producentów urządzeń

Zestawienie tabelaryczne producentów w TOP
PozycjaProducentIlość urządzeńUdział procentowy

*Uwaga: powyższe zestawienia tworzone są w oparciu o popularność produktów w porównywarce skapiec.pl (większa popularność, wyższa pozycja).

Najlepsze opinie ↑

0[0]
#Son 1 rok temu
Czemu te monitory są takie drogi? Byłem zainteresowany właśnie taką przekątną, ale za takie pieniądze to podziękuję, bo przecież to cena wyższa niż mojego komputera! Ja wiem, że 37 cali to całkiem już dużo, jednak nie zamierzam wydawać 4 tyś. zł...
Odpowiedz
+1[1]
#Majster 1 rok temu
To nie są takie zwykłe monitory. Zauważ, że mają w większości inne niż standardowe proporcje ekranu (są dużo szersze), dodatkowo są zakrzywione, a i odwzorowanie barw jest bardzo dobre, nie mówiąc już o wysokiej rozdzielczości Ultra HD. Powiedziałbym, że są to modele dla trochę bardziej wymagających, np. gracze, osoby zajmujące się grafiką komputerową, albo po prostu zwykłe osoby, które oczekuję bardzo wysokiej jakości.
Odpowiedz
+1[1]
#Rysiu 1 rok temu
Jak ja nie lubię takiego podejścia. Nie patrzysz na parametry tylko drogo i masz pretensję. Z czegoś ta cena się chyba bierze. Porównaj sobie specyfikację, a najlepiej idź do sklepu i na żywo zobacz jaka jakość jest na monitorze A, a jaka jest na monitorze B - wtedy może dowiesz się skąd bierze się różnica.
Odpowiedz

Dodaj opinię o rankingu


Informujemy, iż wprowadzone przez Ciebie dane osobowe w powyższym formularzu komentarza będą wykorzystywane tylko w celu publikacji Twojej wypowiedzi na niniejszej stronie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pokaż tylko...