Profil na FB

Głośniki komputerowe 5.1 - ranking marzec 2024 *

Aktualizacja:

1. Logitech Z906 (980-000468)

Rodzaj głośników: zestaw 5.1
Moc wyjściowa: 500
Wtyczka na słuchawki: tak
Bezprzewodowy głośnik: tak

2. Trust GXT 658 Tytan 5.1

Rodzaj głośników: zestaw 5.1
Moc wyjściowa: 90 W
Wtyczka na słuchawki: nie
Bezprzewodowy głośnik: nie

3. Edifier C6XD

Rodzaj głośników: zestaw 5.1
Moc wyjściowa: 8 W
Złącze dla Ipod'a: nie
Wtyczka na słuchawki: nie
Materiał: plastik, drewno
Bezprzewodowy głośnik: nie

4. Media-Tech MT3151

Rodzaj głośników: Zestaw 5.1
Moc wyjściowa: 10 W
Wtyczka na słuchawki: nie
Materiał: Drewno
Bezprzewodowy głośnik: nie

5. Swans M60-5.1

Rodzaj głośników: zestaw 5.1
Moc wyjściowa: 240 W
Wtyczka na słuchawki: nie
Materiał: tworzywo sztuczne
Bezprzewodowy głośnik: nie

Ranking popularności producentów urządzeń

Zestawienie tabelaryczne producentów w TOP 5
PozycjaProducentIlość urządzeńUdział procentowy
1.Trust120%
2.Swans120%
3.Media-Tech120%
4.Logitech120%
5.Edifier120%

*Uwaga: powyższe zestawienia tworzone są w oparciu o popularność produktów w porównywarce skapiec.pl (większa popularność, wyższa pozycja).

   

Najlepsze opinie ↑

0[0]
#Olek 1 rok temu
Szukam głośników do komputera w standardzie 5.1, tzn. 5 głośników satelickich oraz jeden subwoofer. Zestaw ma być naprawdę dobrej klasy, z wyższej półki. Komputer nie wykorzystuję tylko do standardowych rzeczy, ale z racji tego, że mam podpięty dosyć duży monitor, to również jest on przeze mnie wykorzystywany do oglądania filmów, choćby z Netflixa, dlatego chciałbym się cieszyć czystym przestrzennym dźwiękiem. Bardzo mi nie zależy na dużej mocy, bo z pewnością takiej nie wykorzystam – najważniejsza jest dla mnie jakość oraz wrażenie przestrzennego dźwięku – mam możliwość dosyć swobodnego rozstawienia głośników. Oczywiście muszą być one podłączane bezprzewodowo, bo nie zamierzam rozciągać przewodów po całym pokoju. Chciałbym jeszcze, aby w zestawie dostępny był pilot, ale może tam być tylko w zasadzie głośność – bez zbędnych funkcji, np. zmiany presetów, bo i tak się z tego ciągle nie korzysta. Na głośniki mam przeznaczone 600 zł. Preferuję producentów takich jak Creative oraz Logitech, bo chyba oni robią najlepszy sprzęt tego typu, jednak jestem otwarty również na inne firmy – byle bym był tylko zadowolony z dźwięku.
Odpowiedz
0[0]
#Kamil 1 rok temu
Ciężko Ci będzie znaleźć, a przynajmniej w takiej cenie jak podałeś. Mam kino podłączone bezprzewodowo, ale nie łapiesz się w takiej cenie. Do komputera mam podpięte Logitech Z 506 po kablach. Czy to przeszkadza? Kable jak kable. Odpowiednio rozprowadzić i cieszyć się dźwiękiem. Gdzieś czytałem, że można jakieś adaptery stosować i dzięki temu podpiąć głośniki bezprzewodowo, ale nie mam pojęcia jak to cenowo wychodzi, ale pewnie nie mało, bo w 5.1 masz do spięcia 6 głośników, ale jak coś takiego Cię interesuje, to poszukaj sobie w Internecie. Z pewnością znajdziesz jakiś poradnik jak to wszystko można spiąć razem i jakie byłyby tego koszty.
Odpowiedz

Dodaj opinię o rankingu


Informujemy, iż wprowadzone przez Ciebie dane osobowe w powyższym formularzu komentarza będą wykorzystywane tylko w celu publikacji Twojej wypowiedzi na niniejszej stronie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pokaż tylko...